Save 50%

Fustan black desert Malachite

Fustan i gjatë me rrip në bel, fustan i zhveshur, stil modern oriental shumë i rehatshëm. I bërë nga mëndafshi më i butë saten peruan. I lehtë dhe i përshtatshëm. Dizajn saray. Rrip në bel.

25 $ 50 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Category
Close
Informacion shtesë
Gjendja e Produktit

Shum e Mire

Permasa

S