Save 50%

Fustani “Royal Gold” Malachite/Small-Medium

Bërë nga mëndafshi më i butë peruan saten .I lehtë dhe i përshtatshëm.Rrip në bel .Lahet në makinë 30°.

19 $ 38 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Category
Close
Informacion shtesë
Permasa

S

Gjendja e Produktit

Shum e Mire