Save 50%

Fustani Cheetah Malachite

Fustan ekskluziv nga risiselfshop, i bërë nga pëlhura Jacquard mëndafshi i butë, Ai është dizenjuar i frymëzuar nga dizajni i bukur i lëkurës së Cheetah-it të zi. Bërë nga mëndafshi më i butë peruan saten. I lehtë dhe i përshtatshëm. Dizajn Cheetah i zi. Rrip në bel.

15 $ 30 $

Wishlist Wishlist Wishlist
SKU1 Categories,
Close
Informacion shtesë
Permasa

S

Gjendja e Produktit

Shum e Mire