Save 50%

Fustani Tiger” Malachite/Small

Fustan ekskluziv nga malachite.uae, i bërë nga pëlhurë mëndafshi të butë Jacquard, është dizenjuar i frymëzuar nga dizajni i bukur i lëkurës së Tigerit. I bërë nga mëndafshi më i butë peruan saten. I lehtë dhe i përshtatshëm. Tigër me dizajn porcelani.

17 $ 35 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Category
Close
Informacion shtesë
Gjendja e Produktit

Shum e Mire

Permasa

S