Save 50%

Vipers Poison Dress/RS Couture

•Vipers Poison Dress• është helmi misterioz i stilit të sofistikuar me delikatesë për finesën e një gruaje moderne, fisnike dhe plot sharm… Mëngët e fryra supet e zbuluara dhe thellësia e ngjyrës së zezë e bëjnë këtë fustan të duket shumë modern , fisnik dhe tepër stil.
RS Couture/ @risi__self_shop

Fabric;
PU 100

262 $ 525 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Category
Close
Informacion shtesë
Permasa

L, M, M-L, S, XL