Save 50%

Golden Vipers Dress

317 $ 635 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Categories,
Close
Informacion shtesë
Permasa

M, M-L, S, XL

Vipers Gold Poison Dress• është helmi misterioz i stilit delikate të sofistikuar për finesën e një gruaje moderne, fisnike dhe plot sharm… Mëngë të fryra supe të zbuluara dhe zinxhirët e  artë ,e bëjnë këtë fustan të duket kaq ekstravagant, por edhe shumë modern dhe simpatik.