Save 50%

“Transparent Poison” Costume

292 $ 585 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Categories,
Close
Informacion shtesë
Permasa

M, S

“Transparent Poison” është një kostum elegant me mëngë të fryra i qëndisur me lule të zeza ku transparenca ngjall epsh dhe romancë në çdo lëvizje të trupit, duke e bërë këtë  kostum të duket stili i një nuance vajzërore dhe të ëmbël.  Prerja origjinale e pantallonave është e harmonizuar në atë mënyrë që materiali i mëndafshit prej ari  të karakterizohet nga modeli unik dhe tepër modern…  Një kostum i sofistikuar me mëngë të gjata dhe të fryra i përfshirë më tepër nga ngjyra e zezë  josh brenda stilit të tij  një mister dhe elegancë.  Prerja e ngushtë e pantallonave harmonizohet në mënyrë të përkryer për të zbuluar edhe më tepër  transparencën ekstra romantike.  Stilimi  i këtij kostumi duket që josh me sharmin dhe stilin e tij, duke nxjerrë në pah në mënyrë perfekte belin, qafën, këmbët, dhe detajet e vogla që flasin vet për diferencën dhe cilësinë…

Fabrics;

SE100%
PA 30%

Masat S/M