Save 50%

The Golden Eye

110 $ 220 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Close
Informacion shtesë
Permasa

M, S

THE GOLDEN EYE👁BY RS COUTURE

RS Couture kalon në një tjetër koncept stili duke shtuar detaje në koleksionin e kompleteve sportive që do t’ju bëjnë të ndiheni të veçantë…Stampimi neon vjen në koleksionin “Do Not Disturb” nga “RS Couture”për t’ju bërë të shkëlqeni ditën dhe natën! Shkëlqe si dielli gjatë ditës dhe si yjet natën me “GOLDEN EYE” BY RS COUTURE MADE IN UAE 🇦🇪

Fabric:
100% Pambuk