Save 50%

Welcome Ballerina

115 $ 230 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Close
Informacion shtesë
Permasa

M-L, S

WELCOME BALLERINA  BY RS COUTURE

RS Couture kalon në një tjetër koncept stili duke shtuar detaje në koleksionin e kompleteve sportive që do t’ju bëjnë të ndiheni të veçantë…Stampimi neon vjen në koleksionin “Do Not Disturb” nga “RS Couture”për t’ju bërë të shkëlqeni ditën dhe natën! WELCOME BALLERINA BY RS COUTURE MADE IN UAE.

Fabric:
100% Pambuk