Save 50%

Heart Satisfaction Set

242 $ 485 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Categories,
Close
Informacion shtesë
Permasa

M, M-L, S

Seti i mëndafshit të pastër nga RS Couture do t’ju përkëdheli me stil dhe sharm sa herë t’a vishni…

Heart Satisfaction Set do t’ju bëj gjithmonë të ndiheni unike dhe tepër moderne. Materiali i mëndafshit me trëndafila të zi dhe të gjitha detajet e tjera në këtë kostum do t’ju bëjnë ti ndiheni tepër të veçantë… Sepse stili mban vetëm një emër RS Couture made in UAE.

Fabric:

100% Pure Silk