Save 50%

“Shape Of My Heart” Set/RS Couture

219 $ 438 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Categories,
Close
Informacion shtesë
Permasa

M-L, S

Seti sportiv “Shape of my heart” nga koleksioni RS Couture është seti që do të përkëdhelë lëkurën tuaj nga materiali 100% mëndafsh… Sa herë që do ta vishni do të kënaqeni me zemër dhe me shpirt… Një set sportiv po aq sa modern do t’ju bëjë gjithmonë të ndiheni rehat dhe tepër stil… Shijoni me zemrën tuaj dhe shpenzoni me mend “Shape of my heart” nga RS Couture @risi__self_shop @sammygreen.dubai

RS Couture made in UAE
Fabric: SE 100%