Save 50%

The Snake

110 $ 220 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Close
Informacion shtesë
Permasa

M-L, S, XL

THE SNAKE🐍 Do not Disturb Collection by RS Couture @risi__self_shop

DO NOT DISTURB BY DO NOT DISTURB
RS COUTURE @risi__self_shop

RS Couture kalon në një tjetër koncept stili duke shtuar detaje në koleksionin e kompleteve sportive që do t’ju bëjnë të ndiheni të veçantë…Stampimi neon vjen në koleksionin “Do Not Disturb” nga “RS Couture”për t’ju bërë të shkëlqeni ditën dhe natën!

Fabric:
100% Pambuk
RS COUTURE MADE IN UAE