Save 50%

Do Not Disturb

125 $ 250 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Close
Informacion shtesë
Permasa

M, M-L, S

DO NOT DISTURB BY DO NOT DISTURB
RS COUTURE @risi__self_shop

RS Couture kalon në një tjetër koncept stili duke shtuar detaje në koleksionin e kompleteve sportive që do t’ju bëjnë të ndiheni të veçantë…Stampimi neon vjen në koleksionin “Do Not Disturb” nga “RS Couture”për t’ju bërë të shkëlqeni ditën dhe natën!

Fabric:
100% Pambuk
RS COUTURE MADE IN UAE