Save 50%

Good Night/Pajamas Set

225 $ 450 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Category
Close
Informacion shtesë
Permasa

L, M, S

RS Couture këtë herë ju prezanton me pizhame mëndafshi 100% të pastër që do të përkëdhelin trupin dhe shpirtin tuaj jo vetëm për festa por gjatë gjithë kohës… Dhurata më e bukur që mund t’i bëni vetes ose miqve… Jo vetëm mëndafsh i pastër por edhe i qëndisur me delikatesë që të dukeni bukur edhe kur flini… Sepse detajet bëjnë diferencën!

Fabric:100% SE
RS Couture
Made in UAE🇦🇪