Save 50%

“24K Gold Poison” Dress

Një fustan shumë elegant që sa herë
do t’a vishni do të ndjeni fisnikërinë që do t’ju karakterizoj stilin dhe detajet e saj. Prerjet minimale që përshkruajnë supet, shpinën dhe qafën e bëjnë këtë fustan të duket shumë sensual në trupin tuaj… Mëngët e fryra të punuara me delikatesë harmonizojnë sensualitetin dhe përshtaten bukur me materialin dhe ngjyrën e tij… Prerja origjinale e një fustani të tillë ari, është plotësuar në mënyrë të përkryer nga një detaj minimalist i shpatullave. Ky fustan do t’ju bëjë të ndiheni elegante, fisnike, unike dhe me stil… Zgjidhni
“RS Couture” për t’u dukur fisnike, simpatike dhe me stil… @risi__self_shop
Fabric CTA 100%

192 $ 385 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Category
Close
Informacion shtesë
Permasa

M, S