Save 50%

Blue Universe Set

242 $ 485 $

Wishlist Wishlist Wishlist
Categories,
Close
Informacion shtesë
Permasa

M-L, S

Përkëdhele veten tënde me setin e ri 100% mendafsh i pastër Blue Universe nga koleksioni RS Couture… Ngjyra e thellë blu dhe prerjet sportive-moderne do t’ju bëjnë të ndiheni tepër shik dhe stil në të njejtën kohë…